موسسه حقوقی
  • 1079
  • 2021-07-31 00:04:24

tahkimghias.comموسسه-تحکیم-غیاث-شیراز.jpg

موسسه حقوقی تحکیم غیاث شیراز

موسسه داوری و حقوقی تحکیم غیاث شیراز با برخورداری از قضات و وکلای مجرب و داوران باتجربه قادر به ارائه انواع خدمات حقوقی و داوری در کلیه زمینه ها می باشد.


قبول وکالت در دعاوی اعم از کیفری و حقوقی در کلیه زمینه ها

ما با بررسی تخصصی پرونده شما در صورت قبول وکالت دعوای شما، آن را به دپارتمان تخصصی موضوع پرونده محول می نمائیم. ما مفتخریم اعلام نمائیم که در  موسسه حقوقی و داوری تحکیم غیاث شیراز به صورت تیمی و گروهی فعالیت می نمائیم و با همکاری وکلای زبده و متبحر و کارشناسان متخصص از سراسر کشور پرونده را به صورت تیمی و کار گروهی به صورت کاملا تخصصی در چندین دپارتمان حقوقی بررسی و اقدام نمائیم.

دپارتمان ها:

دپارتمان ثبتی، دپارتمان حقوقی، دپارتمان جزائی کیفری ، دپارتمان خانواده ، دپارتمان نظامی ، دپارتمان اوقاف ، دپارتمان اسناد ، دعاوی تجاری و...

 تنظیم انواع قراردادهای حقوقی:

تنظیم قرارداد یک عمل حقوقی حرفه ای می باشد که هر کلمه در آن دارای بار حقوقی متفاوتی می باشد به کارگیری صحیح کلمات در قراردادها نیاز به تخصص دارد ما این تخصص را در اختیار داریم و آن را در اختیار شما قرار می دهیم.از موارد شایعی که در تنظیم قراردادها رعایت نمی شود این است که شخص قراردادی را که قبلا با اشخاص دیگری تنظیم کرده است وياعين قرارداد را از یکی از دوستان خود می گیرد و برای مورد کاری خودش عینأ تنظیم می کند در صورتی که هر قرارداد شرایط خاص خودش را دارد و نکته ای که کمتر شخصی به آن توجه می کند این است که در خلال زمان ( تنظیم قرارداد قبلی و قرارداد جدید) قوانین جدیدی وضع شده اند که می توانندسرنوشت قراردادها را کاملا عوض نمایند.

 قبول کلیه امور حقوقی شرکتها و دفاتر و موسسات

همکاری و ارائه خدمات رایگان با موسسات عام الملفه لظیر کمیته امداد و بهزیستی و تمام سایر موضوعات برابر اساسنامه تنظیمی موسسه وتجویزهای قانونی

و شیراز، خیابان معالی آباد، نبش کوچه 3 دکتر شریعتی ساختمان پارسا، واحد 5 

07136364676

09170536465

موسسه حقوقی تحکیم غیاث-موسسه داوری تحکیم غیاث- موسسه حقوقی داوری تحکیم غیاث شیراز

phone 09170536465