پشتیبان

از سال 1394 موسسه حقوقی و داوری تحکیم چه کار میکند؟ قطعا تا به حال با  مشکلات حقوقی رو به رو شده اید یا در جوامع و رسانه ها راجب عدالت و نابرابری هزاران بار شنیده اید . و قبول کنید که همیشه برایمان این سوال پیش می آید که بر اساس کدام قانون و تبصره ، حکم به این رای داده شده است؟

 

اینکه زمانی که میخواهید مهم ترین تصمیم زندگیتان را بگیرید و یک کانون گرم خانواده تشکیل دهید ، فرقی نمیکند زن باشید یا مرد ،میخواهید سال های سال با فردی زندگی کنید که شاید طول آشناییتان بسیار کوتاه بوده و فرصت کافی برای شناخت نداشتید.


آیا به اندازه کافی نسبت به حقوقتان آگاه هستید؟


آیا کسی به شما به صورت قانونی گفته است که به عنوان یک زن قبل از عقد چه شروطی را باید در سند ازداجتان ثبت کنید؟


آیا به شما به عنوان یک مرد گفته میشود در چه صورتی حق طلاق باشماست بدون آنکه بخواهید نفقه یا مهریه ای پرداخت کنید؟اینکه برای راه اندازی یک کسب و کار جدید چه مراحل قانونی باید طی کنید و چه نکاتی را باید پیشبینی کرد.


آیا نیاز هست حتما وکیل داشته باشید؟شما به کدام دانش حقوقی نیاز دارید؟ اینکه در مورد چه حقوقی حق اعتراض دارید؟


یا در صورتی که بدون اطلاع شما از برند تجاریتان کپی برداری یا کلاهبرداری صورت گرفت چگونه به کمک یک وکیل خوب بیگناهیتان را اثبات کنید و حقتان را بگیرید؟

و هزاران مورد دیگر ...


تمام این آسیبهایی که ما میبینیم به دلیل نداشتن آگاهی حقوقی حتی در سطح عمومیست.

 

داشتن دانش حقوقی نه تنها به شما امنیت خاطر میدهد بلکه اطرافیان شما هم احساس امنیت می‌کنند. در موارد پیچیده قطعا شما به یک وکیل خوب نیاز دارید تا بتواند از این موارد پیچیده جلوگیری کند و بر روی کار خودتان متمرکز و آگاه باشید.
 

درباره دپارتمان های موسسه تحکیم غیاث  بیشتر بدانید...

 

دپارتمان ثبتی، دپارتمان حقوقی، دپارتمان جزائی کیفری ، دپارتمان خانواده ، دپارتمان نظامی ، دپارتمان اوقاف ، دپارتمان اسناد ، دعاوی تجاری و...

 

چرا موسسه داوری و حقوقی تحکیم غیاث شیراز ؟

 

 • ما در کنارتان هستیم و به شما دانش حقوقی می‌دهیم. پاسخ به دغدغه های شما را در غالب مقالات حقوقی ، شامل بیش از 20 دپارتمان تخصصی را توسط کارشناسان خبره مجموعه، جمع آوری کرده و در اختیارتان قرار داده‌ایم.

   
 • در هر زمینه ای بهترین وکیل را برای ارائه ی مشاوره تخصصی حقوقی به شما عزیزان، به خدمت گرفته ایم.
   
 • ما با تمام توان و تجربه و دانش در پرونده های مراجعین وارد می‌شویم ، اما هر پرونده ای را هم نمی پذیریم. چرا که پیشینه ما مجموعه ای موفقیت آمیز است که حفظ تداوم این موفقیت برایمان ارزشمند است.

   
 • دغدغه ما این است که سوالات حقوقی شما بی پاسخ نماند.
   
 • حفظ امانت و اسرار موکلین یکی از اولویت های ماست.

 

چگونه با ما در ارتباط باشید؟آدرس: شیراز، خیابان معالی آباد، نبش کوچه 3 دکتر شریعتی ساختمان پارسا، واحد 5

 تلفن:  07136364676
 

 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم.   09170536465
 

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 8 تا 16

 

phone 09170536465